Uroczyste zakończenie roku akademickiego na SUTW

12 czerwca w Sali Odczytowej Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego 2023/2024 na Staromiejskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku im Marii Skłodowskiej–Curie.

Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że liczba naszych słuchaczy z roku na rok jest coraz większa. Aktywnie uczestniczą oni w wykładach, seminariach, warsztatach, wycieczkach i wyjazdach kulturoznawczych i krajoznawczych. Są również stałymi bywalcami wydarzeń organizowanych przez Instytut.

Podczas uroczystości p.o. Dyrektor, Pani Elżbieta Osińska-Kassa podziękowała członkiniom Rady Słuchaczy za pracę i zaangażowanie na rzecz SUTW, wręczając im pamiątkowe dyplomy. Krótko podsumowała również dotychczasową działalność Uniwersytetu, podkreślając przy tym, że w 2025 roku będziemy świętowali 15. rocznicę jego powstania.

Zwieńczeniem tej pięknej uroczystości był występ Grażyny Matkowskiej, która zaprezentowała repertuar Edith Piaf.

Zapraszamy do udziału w zajęciach w przyszłym roku!

Fot. Rafał Karpiński