Zrzeszenie Twórców Dot In Sun, Fundacja Teatr Latarnia, Urząd Miejski w Supraślu, CKiR Supraśl i inni, zapraszają na wspólne pożegnanie zimy i wszystkich chorób w symbolicznym rytuale spalenia personifikacji śmierci – Marzanny oraz przywitania życia – personifikowanej jako Jarle – bogini wiosny. A to wszystko połączone z targowiskiem rękodzieła i twórczości, warsztatów, wystaw, koncertów i potańcówki!

W sobotę od rana na targowisku miejskim w Supraślu targi rękodzieła, oraz budowanie marzanny dla dużych i małych, o godzinie 17 ruszy pochód, przy dźwiękach muzyki, na palenie i topienie marzanny by następnie udać się na potańcówkę z zespołem Barateja.
Niedzielę rozpocznie się  w dolinie rzeki o wschodzie (5:25) koncertem wybitnego polskiego trębacza, kompozytora oraz producenta muzycznego: Antoniego Ziuta Gralaka witającego pierwsze wiosenne słońce i ponownie organizatorzy zapraszają  na targowisko w godzinach 10-18

Przez oba dni w lokalnych restauracjach dostępne będą wystawy twórców związanych z regionem, oraz będą odbywać się różnego rodzaju warsztaty.

Więcej informacji: Supraśl

from to
Scheduled podlaskie Zapowiedzi Imprez
Zrzeszenie Twórców Dot In Sun Map
19 marzec 2021 23:01 -3 °C Rozproszone chmury iconRozproszone chmury