23 grudnia minął termin nadsyłania odpowiedzi na pytania zadane w piątej serii konkursu „Ukryte w słowach”. Była to zarazem seria ostatnia.  Przez dwa miesiące namawialiśmy Was do uważnego czytania wszystkich artykułów ukazujących się na naszej stronie i wyszukiwania informacji. Po raz kolejny okazało się, że nasi czytelnicy są niezawodni i nie mają najmniejszych problemów z czytaniem ze zrozumieniem – zdecydowana większość nadesłanych przez Was odpowiedzi była prawidłowa. Ostatnią laureatką zostaje pani

Joanna Guzik

Ogromnie się cieszymy, że nieustannie chcecie uczestniczyć w naszych akcjach i konkursach. Mamy nadzieję, że czytanie treści na naszej stronie sprawiało Wam przyjemność i udało nam się przy okazji przekazać Wam nieco ciekawostek na tematy związane z obyczajami, kulinariami, sztuką ludową i wszystkim tym, co ma związek z kulturą wsi. Niemałym zaskoczeniem dla nas był fakt, że wszystkie zgłoszenia we wszystkich seriach konkursu pochodziły od kobiet. Jak widać nie przypadkiem to o kobietach mówi się jako o strażniczkach tradycji i dziedzictwa.

Jeśli chcecie podzielić się z nami Waszą opinią na temat tego konkursu a także wszystkich innych przez nas organizowanych prosimy o wypełnienie ankiety dostępnej pod adresem: https://nikidw.edu.pl/ankieta-narodowy-instytut-kultury-i-dziedzictwa-wsi/. Wasze zdane jest dla nas bardzo ważne, ponieważ pozwoli nam poznać Wasze preferencje i oczekiwania, a dzięki temu nasza strona stanie się jeszcze ciekawsza.

Dziękujemy za śledzenie naszej strony i udział w konkursie i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych!