Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci rolników w wieku 6-14 lat do udziału w kursie e-learningowym „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”, który w nowoczesnej formie przybliża zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia.

Konkurs podzielony jest na trzy moduły: Maszyny i narzędzia, Zwierzęta oraz Siedlisko. Każdy z nich zawiera zagadki i quizy, które w bardzo przystępny sposób pomagają zdobyć wiedzę na temat bezpieczeństwa dzieci w środowisku wiejskim. Dzięki tym narzędziom najmłodsi mieszkańcy obszarów wiejskich mają okazję poprzez zabawę dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy na temat zagrożeń życia i zdrowia w gospodarstwie rolnym.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy:

1. Zrealizować kurs dostępny pod adresem prewencja.krus.gov.pl i rozwiązać kończący go test.
2. Pobrać certyfikat ukończenia kursu oraz formularz zgłoszeniowy i zapisać dokumenty w formacie PDF.
3. Przesłać certyfikat oraz formularz na adres hulajnoga@krus.gov.pl do dnia 30 września 2020 r.

Do wygrania jest 100 hulajnóg!

Szczegółowych informacji udziela sekretariat Biura Prewencji, tel. (22) 592 64 10, e-mail: bp(at)krus.gov.pl

Źródło: