Gminny Ośrodek Kultury w Dobrej zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym online – Skarby Beskidu Wyspowego w Obiektywie.

Beskid Wyspowy to wyjątkowy region. Na obszarze pomiędzy doliną Raby a Kotliną Sądecką rozrzuconych jest kilkadziesiąt wysp i wysepek. Każda z nich jest niepowtarzalna i warta poznania. Góry Beskidu Wyspowego nie są jeszcze zbyt popularne wśród turystów, dlatego to doskonały pomysł na spędzenie tam tegorocznych wakacji, a przy okazji wykonanie przepięknych fotografii krajobrazu, ciekawych obiektów czy skarbów przyrody. Zdjęcia te mogą być nie tylko pamiątką z podroży, ale posłużyć jako pretekst do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Dobrej – Skarby Beskidu Wyspowego w Obiektywie.

Celem konkursu jest dostrzeżenie piękna przyrody Beskidu Wyspowego oraz promowanie i popularyzacja lokalnych walorów turystycznych. Aby wziąć w nim udział należy samodzielnie wykonać zdjęcie krajobrazu Beskidu Wyspowego, uwzględniając też obiekty, rośliny i zwierzęta, wstawić je pod postem konkursowym na stronie internetowej fanpag’u Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrej i udostępnić post konkursowy. Trzy zdjęcia z największą ilością polubień otrzymają nagrody niespodzianki.

Zdjęcia można dodawać do dnia 20 lipca 2020 roku.

Więcej informacji na stronie: https://gok.gminadobra.pl/n,konkurs-fotograficzny-skarby-beskidu-wyspowego-w-obiektywie

Red. J.R.

Źródło: GOK w Dobrej