Redakcja „Tygodnika Poradnika Rolniczego” organizuje seminarium internetowe dla Kół Gospodyń Wiejskich. Podczas webinaru specjalista będzie odpowiadał na pytania dotyczące działalności Kół, starań o dotacje i programów realizowanych na wsiach. Pytania można zadawać do 30 czerwca 2020 r.

„Tygodnik Poradnik Rolniczy” wychodzi naprzeciw potrzebom Kół Gospodyń Wiejskich i innych organizacji pozarządowych działających na wsi i organizuje dla nich seminarium internetowe. Do końca czerwca zainteresowane osoby mogą zadawać swoje pytania dotyczące wszelkich aspektów swojej działalności.

Podczas spotkania on-line na wybrane pytania odpowiadać będzie Renata Gembiak – Binkiewicz, laureatka II nagrody w konkursie Smart Wieś,  absolwentka politologii ze specjalnością administracja samorządowa i administracja europejska kiedyś pełniąca funkcję wójta gminy Ryczywół. Będzie dzielić się swoją wiedzą między innymi o tym gdzie szukać pieniędzy na działalność, jak składać wnioski o dofinansowanie i co zrobić aby nie zostały odrzucone.

Pytania można zadawać poprzez formularz na stronie „Tygodnika Poradnika Rolniczego” – www.tygodnik-rolniczy.pl . Także na tej stronie oraz na facebooku organizatora będzie podany termin seminarium.

Red.: M.T.

Źródło: www.tygodnik-rolniczy.pl