Drodzy Konkursowicze!

 Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszymi inicjatywami i konkursami. Konkurs „Wakacje na wsi #odkrywam„ spotkał się z Waszym olbrzymim zainteresowaniem co bardzo nas cieszy. Mimo, że termin końca jeszcze daleki, już dostaliśmy od Was bardzo dużo zgłoszeń, z pięknymi zdjęciami i wspaniałymi lokalizacjami, za które ogromnie dziękujemy. Niestety ze smutkiem musimy stwierdzić, że część zgłoszeń nie spełnia wymogów regulaminu. Zgłoszenia niezgodne z regulaminem nie będą mogły brać udziału w konkursie, a bardzo byłoby nam żal gdyby Wasza praca i zaangażowanie poszły na marne. Dlatego też jeszcze raz przypominamy zasady konkursu:

  • Należy przysyłać maksymalnie trzy zdjęcia. Pojawiły się pytania czy będą akceptowane kolaże – tak, jeden z plików może być kolażem.
  • Do zdjęć koniecznie należy dołączyć tekst – w tym przypadku nie wystarczy wyjaśnienie co to za miejsce. Tekst musi być uzasadnieniem Waszego wyboru – dlaczego właśnie to miejsce a nie inne, co Was w nim urzekło, dlaczego tam zapraszacie.
  • Zgłaszać można nie tylko piękną przyrodę ale również zabytki, zagrody edukacyjne, gospodarstwa agroturystyczne, prywatne muzea i kolekcje. Jeśli spędzaliście gdzieś miło czas, doskonale Was ugoszczono – dzielcie się tym z nami!
  • Razem ze zgłoszeniami wysyłajcie do nas podpisane zgody na wykorzystywanie Waszych zdjęć, danych i wizerunków! Bez tego nie będziemy mogli o Was nigdzie napisać a Waszych zdjęć nikt nie zobaczy i nie wezmą udziału w plebiscycie.

Bardzo dziękujemy za zrozumienie. Wszystkie zgłoszenia, do tej pory wysłane biorą udział w konkursie. Jeśli o czymś zapomnieliście – jest jeszcze mnóstwo czasu na uzupełnienie. Przypominamy, że termin upływa 12 lipca.

Dziękujemy za Wasz udział i czekamy na kolejne piękne zdjęcia i propozycje wspaniałych miejsc. Wspólnie pokażmy wszystkim, że polska wieś jest nie tylko dobrym miejscem do życia ale także  gwarancją naprawdę udanych wakacji.

 

Uczestników innych konkursów także prosimy o uważne czytanie regulaminów.